ארכיון הקטגוריה: grassfedonthehill

צביעת דירה חדשה מקבלן

אם הגעתם לפוסט הזה כנראה כבר שמחאת הדיור מאחוריכם! קניית דירה חדשה, זה אירוע משמח מאין כמותו. אך לעיתים, בין החתימה על החוזה בינכם לבין הקבלן לבין הכניסה לדירה החדשה, לוקח לא מעט זמן. לפני שאתם נכנסים לדירה באופן סופי, תוכלו לבדוק את הדירה ולבקש מהקבלן במידה ומשהו לא ממוצא חן בעיניכם לשנות או לייעל. אם אתם נכנסים לדירה ואתם רואים שצבע הקירות לא נראה לכם, תוכלו לבקש מהקבלן לבצוע את הקירות באופן אחר ואיכותי יותר. בכדי שתהליך הצביעה יתבצע ברמה הטובה ביותר, יש לוודא אשר נבחרים אנשי מקצוע איכותיים וטובים לצורך צביעת הדירה. אם כבר השקעתם סכום כה משמעותי ברכישת הדירה החדשה, אל תתפשרו על פרטים שלא נראים לכם טוב בדירה ואל תתביישו לבקש ולשנות כל מה שלא נראה לכם רלוונטי.

צביעת דירה חדשה מקבלן – מה המשמעות?

צביעת דירה חדשה מקבלןאף על פי שצביעת קירות נראה כמשהו שולי בתהליך בניית ויצירת הדירה החדשה כולה, הרי שקירות שלא צבועים באופן טוב, יפגמו במראה הבית באופן מהותי. קירות צבועים חייבים לתת הרגשה של בית חדש ונקי ודירה איכותית ונעימה. לכן, כאשר הדירה לא צבועה כראוי, יש לבחור באנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים, לצורך תיקון הצביעה הקיימת וצביעת הדירה בדיוק כפי שאתם רוצים ומצפים. גם אם התהליך גובל בתוספת תקציבית, לא כדאי לכם להתפשר על הדירה שתמיד חלמתם עליה. השקעתם לא מעט זמן בלחכות לדירה החדשה ותקציב משמעותי בה, אז על פרט כה חשוב כגון צביעת הקירות ברמה איכותית ומושלמת, לא כדאי להתפשר, דאגו לבחור בטובים ביותר בתחום אשר יצבעו את דירתכם בדיוק כפי שאתם חולמים ורוצים.

כיצד מתבצע תהליך צביעת דירה חדשה?

לרוב, תהליך צביעת דירה חדשה מקבלן, יהיה תהליך פשוט יותר. שכן, הקירות וודאי לא פגומים או שרוטים מכיוון שמדובר בקירות חדשים אשר נבנו לא מזמן. אך בכל זאת, חשוב שאנשי המקצוע לא יצבעו באופן עיוור את הקירות רק מכיוון שהדירה חדשה, אלא יבדקו לפני שהקירות ראויים לצביעה באופן הטוב ביותר. רק לאחר שאנשי המקצוע בדקו זאת באופן איכותי ומקצועי, הם יוכלו להתחיל בתהליך צביעת הקירות בצבע הנבחר, בעזרת הציוד המשוכלל והאיכותי ביותר המיועד לצורך צביעת קירות. הציוד חייב להיות מותאם לקיר וכן הצבע. כדאי מאוד לוודא שאנשי המקצוע בוחרים בצבעים איכותיים ומשתמשים תוך כדי התהליך בחומר שמטרתו לחזק ולשמר את הצבע ולהגן עליו מפני פיצוצים, סדקים או קילופים עתידיים. בחירה באנשי מקצוע מקצועיים, תסב לכם את ההנאה בתום התהליך, להיכנס לדירה בדיוק כפי שחלמתם, שאפתם ורציתם זה זמן רב.

גם כאשר מדובר בצביעת דירה חדשה מקבלן, אין להתפשר על הצבעים, איכות הצביעה ואנשי המקצוע. יש לבחור בטובים ביותר בתחום צביעת דירות,. בכדי לספק לדירה החדשה שלכם את המראה הטובה ביותר. אם כבר בחרתם לרכוש דירה חדשה, כדאי שתדאגו שהיא תראה בדיוק כפי שרציתם.

מומלץ מאוד להשתמש בחומרי צביעה איכותיים של מותגים מובילים בענף הצביעה כמו טמבור למשל.

למידע נוסף בתחום צביעת דירות ניתן לבקר באתר PaintNet חברת צביעת דירות.

מצבר לרכב שנפ 46 אמפר מחיר

מצבר לרכבהפעם אנחנו נספר על מצבר לרכב שנפ 46 אמפר מחיר ושירות עד הבית. מצבר לרכב הינו הלב של הרכב, הוא מתניע ומזיז את כל המכונה הגדולה הזאת שנקראת כלי רכב, הוא מכוון את החשמל לכל החלקים, לכל המחשבים ברכב ולכל חלקי הרכב השונים. אסור לנו לוותר על מצבר שאינו איכותי ולכן חשוב מאוד לבקש ואף לדרוש מצבר איכותי שיחזיק לשנים ארוכות.

סוגי מצברים הקיימים בשוק

בשוק קיימים מספר מצברים לרכבים. דבר ראשון מצברים נמדדים לפי אמפרים. ישנם מצברים קטנים של 45 – 50 אמפר וישנם מצברים גדולים יותר המגיעים עד 250 אמפר.כמובן שיש גם סוגי מצברים שונים מחברות שונות. החברות הטובות ביותר הקיימות בארץ הם שנפ, וורטה והחברה השלישית היא וולטה.

בואו נדבר על מצברי שנפ

שנפ (מפעלי שנפ לייתר דיוק) הינה חברה אשר קיימת כבר מעל 50 שנה, החברה הינה חברה ישראלית ומייצרת מצברים כאן בארץ שלנו. מצברי החברה הינם באיכות גבוהה מאוד ואיכותיים מאוד ומתאימים לכל סוגי הרכב ולתנאי האקלים הישראליים.

מצבר לרכב שנפ 46 אמפר מחיר מיוחד

מצבר לרכב שנפ 46 אמפר מחירמצברי שנפ הינם מגוונים ומתאימים בהתאם לגודל הרכב את גודל האמפר שהוא זקוק לו במצבר. המצבר המפורסם ביותר והנמכר ביותר של החברה הוא מצבר מצבר לרכב שנפ 46 אמפר. מדוע? ובכן רוב הרכבים כיום על הכביש הם רכבי מיני וסופר מיני ולכן המצבר הספציפי הזה הוא המצבר הנמכר ביותר בשוק.

ומה לגבי המחיר? מצבר לרכב שנפ 46 אמפר מחיר מיוחד לרגל חג הפסח. עכשיו במיוחד שווה להחליף מצבר ולקבל מחיר מעולה, שירות החלפה והרכבה עד בית הלקוח ואחריות גדולה יותר מאשר הרגילה הניתנת.

נכון שיש הרבה מצברים לרכב, אך שנפ ידוע כחברה המובילה בישראל לייצור ומכירת מצברים וקניית מצבר מסוג זה כוללת אחריות ושירות מעולים.

אז לאחר שדיברנו רבות על מצברים, נראה לי שהגיע הזמן שאתם תבדקו האם החלפתם מצבר בארבע שנים האחרונות. אם התשובה היא שלילית יש סיבה דיי גדולה להחליף רכב שכן מצברים לא מחזיקים מעל ל- 5 שנים בד"כ. על מנת לקבל את השירות ואת המצבר הטוב ביותר לחצו כאן > מצבר לרכב

ניתן ללמוד עוד בנושא התאמה של מצברים איכותיים לרכב.

הרמוניה בגן אירועים

חתונה יוקרתית

מחפשים חתונה יוקרתית? גן אירועים הרמוניה בגן עומד לשירותכם לכל מחפשי אולם חתונות מקצועי במחיר סביר!

זכיתם למצוא זוגיות מושלמת? מעולה, עכשיו אתם צריכים חתונה מושלמת!

תמונה אולם לחתונהחתונה מושלמת נמדדת כמובן בהפקה וארגון בהם כל פרמטר מושלם, החל מרמת הביגוד, הצלם, המוזיקה, וגם כמובן גן האירועים, המקום בו הכול קורה ונותן לא רק תפאורה אלא גם מהווה את החלק המשפיע והדומיננטי ביותר בהפקה של חתונה יוקרתית.

אחד הדגשים החשובים לנו מכל הוא להיות מספר אחד בשירות ואירוח בגני אירועים, לנו, הצוות הניהולי של הרמוניה בגן יש חלום, חלום לתת לכל כלה ולכל חתן מקום בו יוכלו להגשים את החלום שלהם בצורה המושלמת ביותר עד לפרטים הקטנים.

כידוע, אומרים שאלוקים נמצא בפרטים הקטנים, אך זה המוטו שהוביל ומוביל אותנו בהקמת הרמוניה בגן. הניסיון הרב שלנו בתחום גרם לנו להבין כי הבידול המשמעותי ביותר שלנו מכל המתחרים יהיה אספקת מעטפת מושלמת לכל צורך ולכל עניין בחתונה. החל מאזורי אירוח מרווחים בזמן קבלת הקהל, הקפדה על העיצוב בכל פרט ופרט החל מדוכני המזון והצמחייה ועד למפת השולחן והפרחים שיוגשו על השולחן. על מנת שהחתן והכלה ירגישו את התמונה המרהיבה ביותר בכניסתם למקום הארגון והעיצוב של המקום חייב להיות מדוקדק ברזולוציה הגבוהה ביותר.

3 טיפים לחתונה יוקרתית:

  1. הטיפ הראשון מתחיל כמובן עוד הרבה לפני גן האירועים עצמו, והוא בנושא ה"הזמנות לחתונה", אם אתם רוצים שהאורחים שלכם ירגישו במקום מיוחד ובחתונה יוצאת דופן בחתונה חשוב שתקדימו להכין אותם לזה כבר בהזמנה. הפיקו הזמנה לחתונה בסגנון יוצא דופן, ניתן להכניס לתמונה כאן כבר את צלם החתונות שלכם, פעמים רבות יש להם רעיונות מקוריים להזמנה ייחודית בשילוב תמונה שלכם או של אמצעי וויזואלי אחר שירשים את האורחים שלכם כבר על הרגע הראשון.
  2. הטיפ השני, הקפידו על זמנים, חתונה מאורגנת היא חתונה שבה הכול עובד לפי תכנון מדויק ומוקפד. האורחים צריכים לקבל את הרושם שיש ארגון והפקה מסודרים.
    הטיפ השלישי: הוסיפו מפעיל נוסף ייחודי כגון עיצוב בלונים, בבובות מיוחדות, רקדנים, שופרות, אלמנטים אלו מעצימים את חוויית החתונה מאוד, ועלותם אינה גבוהה במידה ובוחרים נכון.
  3. רוצים לשמוע עוד על חתונות יוקרתיות? צרו קשר עמנו ונתאם אתכם פגישת היכרות לקבלת רושם מוחשי באולם בזמן אירוע וכן לקבלת הצעת מחיר מפורטת על השירותים שלנו. בקרו באתר הרמוניה בגן או קראו מידע בבלוג.

הטיפים בחסות:

גן אירועים

הרמוניה בגן – גן אירועים יוקרתי

מידע ופרטים אודות קורס אנגלית למבוגרים

במהלך חיינו אנחנו נתקלים לא פעם בקשיי שפה, במיוחד שאנחנו גדלים, למידת שפות נהית קשה ומסורבלת אף יותר מבעבר וזה ללא ספק מצב מתסכל. אך אין לנו ברירה אלא ללמוד אנגלית שכן זאת השפה הבינלאומית המדוברת ביותר בעולם ואם אנחנו רוצים להשתלב בחברה גדולה, חברה שעובדת לא רק בישראל אלא בארצות נוספות, אם אנחנו רוצים אפשרויות קידום לרילוקיישן (מעבר למדינה אחרת) אנחנו חייבים לשפר את האנגלית שלנו במהירות. אז במיוחד עבור הקהל המבוגר שמתקשה ללמוד שפה במהירות כמו הילדים, ישנו קורס אנגלית למבוגרים שיעזור לכם בבעיה הזאת.

לימוד אנגלית למבוגרים בקלות

בית ספר המלמד אתכם אנגלית בצורה מיוחדת המתאימה בדיוק לקהל היעד המבוגר יוכל לעזור לכם לשפר את הדיבור, הכתיבה והשיחה עם דוברי אנגלית כך שתרגישו בטוחים יותר בעצמכם ותוכלו להתקדם בחברה בה אתם עובדים ובכלל בחיים.

הנה שלושמת המקומות בהם לומדים מבוגרים רבים אנגלית

  • קורס אנגלית למבוגרים בירושלים
  • קורס אנגלית למבוגרים בחולון
  • קורס אנגלית למבוגרים במודיעין

גם בתל אביב, רבות מהחברות הגדולות שולחות את מנהליה ללמידת קורס כזה על מנת לשפר את הדו שיח עם הלקוחות בחו"ל, גם ארגון המורים מחפש תמי מורים דוברי אנגלית ברמה גבוהה ללימוד תלמידים. אם אתם רוצים להתקדם מעבר לקורס בסיסי ישנה אופציה לקחת את המסלול של אוניברסיטת תל אביב – ספרות אנגלית ולימודים אמריקניים

אין לשכוח כי למרות שהקורס עוזר לכם ללמוד אנגלית ולדבר שוטף במהירות, בסופו של דבר, אם לא תשננו את השפה בעבודה או בבית, היא תעלם כמו שהיא נכנסה. אז אחרי שאתם עוברים בשיעורים עם המרצה על חוקים מסויימים או נושא מסויים, חיזרו עליו בדרך הביתה או בעבודה ושפרו את האנגלית בעצמכם מעבר לקורס כך שתוכלו להרגיש כמעט תושבי ארה"ב או בריטניה.

למידע נוסף לחצו כאן

קורס אנגלית למבוגריםנסיים בסרטון קצר המדגים עוד דרכים מהנות ללמוד אנגלית

 

שבוע של מדבקות קופונים והנחות עם בלאק פריידי 2014

זה היה שבוע ממש מטורף שהתחיל עם הרבה בעיות בממשלה החדשה  יש החושבים שאנחנו לקראת בחירות ממש בקרוב, כמו שצויין בכתבה מעניינת בעיתון הארץ , יש האומרים שנתניהו משחק משחקי אגו על מנת "לנצח" ולא לתת ללפיד להגשים את היעד שהציב לעצמו בתחילת כניסתו לקריירה כשר אוצר , פרוייקט הדגל של מע"מ אפס.

אני אישית מעדיף לדבר היום על קניות כמו שציינתי בכותרת של הפוסט. כמו שכולנו יודעים אתמול ( ועדן עדיין בימים הקרובים ימשיכו המחירים הזולים ) היה בלאק פריידי בארה"ב , נתון מעולה עבר על האמריקיים אתמול עם למעלה ממאה ארבעים מליון גולשים שביצעו קניות מקוונות באינטרנט שהסתכמו במחזור של שלושים ושניים מיליארד דולר!

כולנו אוהבים לקנות באינטרנט והאמת שגם אני צריך לקנות לבן שלי אביזרים לחדר  כגון וילון חדש , מדבקות קיר , צעצועים וכו..

האמת שחיפשתי באינטרנט במשך מספר רב של שעות וחפרתי בכל קטלוג אפשרי כגוi E BAY , ALI EXPRESS חיפשתי דוגמאות מעניינות של מדבקות קיר והאמת שלא ממש התרשמתי ממה שראיתי למרות שיש מספר אתרים בארץ שדי אהבתי את מה שראיתי..

מדבקת קיר מעולה שמצאתי עולה 149 ש"ח וזה הדגם:

מדבקת קיר לחדר של ילדהאמת שממש אהבתי אותה, גם המידות שהיא מגיעה ממש מצויינות לחדר ומתאימות בול למיקום בפינה השמאלית של החדר, גובה המדבקה הוא 70 ס"מ והרוחב 59 ס"מ.

יש לציין שאת המדבקה הזו אפשר להשיג פה בארץ מעכשיו לעכשיו, בלי לחכות יותר מדי למשלוח ולשלם עלות משלוחים נוספת עבור הפריט…

בחול בדקתי וראיתי שאין מה להשוואת את המחיר, כמובן שהוא זול הבעיה העיקרית שאתה לא באמת יודע מי שולח לך את המוצר או יותר נכון אני לא ככ מאמין ובטוח בסוחרים בחול, למרות שהמחיר למוצר מדבקות קיר יכול להיות גם 40-50 שקלים שזה רק 30-40% מהמחיר האמיתי אבל בכל זאת אני מעדיף לקנות בארץ …

זהו בינתיים, עד תגיע לי המדבקה שלי ראיתי גם סרטון הדרכה מעולה שמספיק צעד אחר צעד איך מדביקים מדבקות קיר בבית, שווה צפייה!

 סרטון הדגמה של הדבקת מדבקות קיר מעוצבות ללא צורך בנסיון!

משהו אחרון! כמו בכל שנה אני תמיד תורם לעמותות וקהילות שונות, אז פה בבלוג אני שמח לפתוח את הדלת ולבקש מקהל הגולשים, אם אתם פנויים ומעוניינים לתרום לעמותת ידיד זה הזמן! ניתן לתרום דרך אתר האינטרנט שלהם בכתובת : http://www.yedid.org.il  , יש כפתור גדול במרכז המסך על כיתוב של "תרומה" , או "התנדבות". שיהיה בהצלחה

איך עוברים דירה – מהמרכז דרך הובלות בצפון.

לפני 3 חודשים עזבתי את מקום העבודה שלי בראשון לציון. והחלטתי יחד עם אישתי לעשות מהלך רציני ולעבור לצפון הארץ. המעבר לצפון הארץ עזר לי מאוד הן במחינה כלכלית והן מבחינה מקצועית. בצפון הארץ קיימים מפעלי תעשיה דוגמת חברת חשמל ועוד. שם אפשר להשתלב בקלות בעבודה, יחד עם יוקר מחייה זול יותר מהמרכז. הצפון נותן לך אפשרות להתפתח.
אז אחרי שמצאנו דירה והכל, בתי ספר בצפון לקטנים ועוד. נשארה ההובלה הבעיתית.. אז חקרתי קצת את תחום ההובלות בחיפה. כמה טיפים שייסעו לכולנו.

מובילים בחיפה:

שירותי הובלה- מידע כללי:

שירותי הובלה בחיפה נצרכים בכל מקרה שבו יש להעביר ציוד רב ממבנה אחד לאחר במרחק של נסיעה ואף במרחק הליכה. כדי להעביר מיטות, ארונות, כיסאות וכן הלאה, לא מספיק להצטייד ברכב משפחתי רגיל ובטח שצריך להיעזר בכמות גדולה של אנשים לצורך סחיבת המטען הכבד. לצורך כך קיימים מגוון שירותי הובלה. מובילים בחיפה ובכלל עוסקים בכל יום בהעמסה של ציוד על גבם או על אמצעים שונים, הכנסתו לרכב ייעודי וארגונו מחדש של הציוד עם ההגעה ליעד. הרבה מאד פעמים מדובר בעבודות קשות מאד מבחינה פיזית ועל כן צריך מובילים חזקים וכן מובילים שיודעים את העבודה ואת האופן בו ניתן להקל על המעמסה.

בונוסים אפשריים עבור מובילים בחיפה:

כדאי מאד לדעת שישנם שירותים של מובילים בחיפה שמגיעים יחד עם אפשרויות נוספות להרחבת העסקה. כך למשל, שירותים של חברת אריזה וחברת פריקה יכולים להיות מעולים. אלו יחסכו מכם להתעסק עם הציוד שאתם צריכים להעביר. בלי לפרק ארונות, בלי לארוז בעצמכם את כל הבית, אלו דברים שבהחלט מעודדים ומקדמים אתכם מבחינת קצב המעבר לבית חדש. כמובן שיש משמעות רבה גם לבונוסים נוספים כגון מובילים שיודעים כיצד לפרק ולהרכיב באופן מקצועי כל חלק של כל רהיט הזקוק למעבר וכך ניתן להוביל ריהוט מפורק במקום ריהוט מורכב.

כמה משלמים עבור עבודתם של מובילים בחיפה?

מובילים בחיפה ידרשו מחיר בהתאם להיקף הציוד המועבר. זאת על פי רוב. כמו כן במקרים בהם יש צורך בהעברות מיוחדות כגון העברות שכוללות פסנתר למשל, יש צורך להזמין שירותי הובלה ולשלם להם אפילו יותר. קריטריון התשלום נקבע בהתאם לכמות הציוד המועבר וסוגו, התקופה בשנה, מרחק הנסיעה שיש להעביר עם שירותי ההובלה וזהו פחות או יותר.

היו זהירים:

שירותים של מובילים בחיפה מסייעים בהעברת הציוד אך בתהליך מתקיים גם טלטול של הציוד ותנועה שלו בתוך הרכב. עם לא תזמינו שירותים של מובילים בחיפה שהינם אנשים מוכרים בתחום זה ובעלי ניסיון ואמינות, אתם מסכנים את הרכוש שלכם שמועבר למקום החדש. היו ערים לכך והיזהרו.

אז עברנו לצפון…

עשה זאת בעצמך או קרא לחשמלאי?

עוד יממה עוברת על העיר ירושלים , אני בתור סטודנט לתואר ראשון מתכנן גם ללמוד ניהול וארגון מערכות חינוך יודע שיש דברים שאפשר להסתדר בכוחות עצמנו, כמובן שתמיד יש דברים שחובה להעזר באיש מקצוע מקצועי ומוסמך.

בזמן האחרון אנו לומדים המון במכללה ירושלים , החברים ואני החלטנו לדבר קצת על נושא של החשמלאות בישראל והחלטתי לכתוב מעט בפוסט הזה על מה שדיברנו.

אז לעשות זאת בעצמנו או להזמין איש מקצוע חשמלאי ?

חשמלאי בירושלים מוסמך לטפל בכל בעיה בחשמל בבית. מצד שני, לפעמים זו טרחה רבה להשקיע כל פעם ולמצוא חשמלאי בירושלים אמין, לשלם לו על ביקור ועל שעות העבודה…במיוחד שנראה שאנחנו יכולים לבצע זאת בעצמנו.

 חשמל הוא נושא של חיים ומוות , ולכן מחייב קריאה לחשמלאי בירושלים. יחד עם זאת, יש כמה דברים שניתן לבצע ללא הזמנת חשמלאי בירושלים. מה הם אותם דברים וכיצד נדע כי ביכולתנו לבצע אותם?

 מתי אין צורך לקרוא לחשמלאי בירושלים?

 ראשית נציין שאם מעולם לא הייתם במגמה טכנית, אם מעולם לא תיקנתם משהו בחייכם ומעולם לא החזקתם מברג למשל- הזמינו חשמלאי בירושלים לכל נושא ואל תנסו לתקן דברים בעצמיכם. חבר שלי מאוד טוב חושב שהוא יודע הכל, כמו עוד אוהד ביתר ירושלים גאון 🙂 חבל שנשרף לו כל הבית בגלל מנורה קטנה 🙂

החלפת נורה כמובן היא סיבה מצוינת לבצע דברים לבד ולא לקרוא לחשמלאי בירושלים. הדבר קשור גם לנורות במקרר למשל ולא רק לנורות הרגילות שלנו.

החלפת בית מנורה פשוט גם יכולה להתבצע בצורה עצמאית, ואף החלפת מכסי שקעים. עוד פעולה שניתן לבצע בעצמינו היא החלפת מכסי מתגים של האורות.

 ניתן לראות כי כל הפעולות שאינן קשורות לחשמל עצמו, אלא מסביב- מכסים נורות ופלסטיק- ניתן לבצע בצורה עצמאית. יש להקפיד לנתק את זרם החשמל ולוודא שאין ילד שמסתובב ליד ארון החשמל ויכול לחבר כמעשי משובה את החשמל.

 בכל נושא המצריך חיבור כבלי חשמל, תיקון כבלי חשמל או יצירת נקודות חשמל חדשות – אסור לנסות לתקן לבד. גם אם התיקון עצמו יעבור בשלום, משום שהחשמל בבית מנותק, ברגע שהחשמל יחזור לפעול -תיקון לא נכון מהווה סכנת חיים ויכול לגרום לפיצוץ או שריפה. במקרה הכי פחות גרוע המכשיר החשמלי לחלוטין ישבוק חיים, וכבר עדיף להזמין חשמלאים בירושלים מאשר לסכן את החיים.

 הדרך הכי טובה לחסוך בעלויות היא להזמין חשמלאי בירושלים אמין שיטפל בבעיה ולא נצטרך להזמינו שוב ושוב. מעבר לכך, ניתן לקחת על עצמנו את כל הטיפול מסביב לחשמל- מכסי פלסטיק, מכסי נורות ומכסי שקעים. בכל נושא הקשור ישירות לחשמל- הזמינו חשמלאי בירושלים ותהיו בטוחים שאינכם עושים טעויות.

מצאתי סרטון שמסביר קצת וגם מצחיק איך להחליף בית מנועה 🙂 תהנו

אתר מעניין מאוד שמצאתי שקשור לחקר ישראל הוא אתר מכון ירושלים , תוכלו להחכים וללמוד סטטיסטיקות שונות בעיר ירושלים כגון : סטטיסטיקות,הודעות לעיתונות,מידע על הקהילה החרדית בירושלים,פרוייקטים עירוניים, טורים אישיים ועוד! .

למה להשתמש בשלטי חוצות ואיזה סוגים יש

ישנה תוכנית מאוד מעניינת שהייתי רוצה שתפורסם בכל רחבי הארץ, מכון עזריאלי מגיש תכנית הוליסטית בחטיבות הביניים למניעת נשירה תוך שיפור כישורי למידה והעצמה חברתית והורית. חבל מאוד שלא מפרסמים אותם יותר בשלטים שונים כדי שיהיה יותר מודעות חברתית לנושא. ( לפחות אני מפרסם אותם בבלוג). אז למה שלטים או שלטי חוצות? בוא נתחיל.

מהם שלטי חוצות?

 שלטי חוצות הם אותם שלטי ענק אשר מצויים ברחובות ראשיים ובכבישי גישה לערים. שלטי חוצות הם גדולים במיוחד, ואורכם יכול להגיע לכמה מטרים, בכדי שנהגים אשר נוסעים באותם כבישים יוכלו לראות אותם. שלטי חוצות ממוקמים במקומות אשר מושכים את עיניהם של נוסעים העוברים במקום, ולרוב הם גם מעוצבים בסגנון מתאים. עם זאת, שלטי חוצות לרוב ממוקמים בצידי הדרכים, באופן שאינם מושכים תשומת לב של נהגים, אשר חייבים להיות מרוכזים בכביש. לרוב, מי שמבחין בשלטי החוצות הם נוסעים בתחבורה ציבורית או נוסעים ברכבים שאינם הנהגים.

 למה משמשים שלטי חוצות

 שלטי חוצות משמשים בעיקר לפרסום. חברות רבות מפרסמות את מוצריהן, את השירותים שלהן וכדומה על גבי שלטי חוצות. שלטי חוצות מהווים ברוב המקרים חלק אחד מתוך קמפיין גדול, אשר מופיע מסוגים נוספים של מדיה, כמו במודעות בעיתונים, בתשדירי טלוויזיה ורדיו, באינטרנט וכדומה. היתרון של שלטי חוצות הוא שיש להם חשיפה רבה, ולמעשה כל מי שעובר ברחובות בהם מוצבים השלטים נחשף לפרסומות. גם אנשים עובדים, שבמהלך היום עסוקים מכדי לקרוא עיתון, לגלוש באינטרנט או לראות טלוויזיה, ייתקלו בפרסומים בדרכם לעבודה או בדרכם הביתה. נוסף לחברות עסקיות, שלטי חוצות משמשים גם לקמפיינים ממשלתיים, כמו קמפיינים לזהירות בדרכים וכדומה, וכן לקמפיינים של עמותות וארגונים שונים, לקידום המודעות לנושאים כמו מניעת אלימות, שמירה על הבטיחות ועוד.

  •  סוגים של שלטי חוצות

 ישנם ארבעה סוגים עיקריים של שלטי חוצות. שלטי החוצות הסטנדרטיים הם למעשה מעין לוחות ענק שעליהם מדביקים את הפרסומות בגודל המתאים. שלטי חוצות סטנדרטיים הם בדרך כלל מלבניים ומתפרשים על פני שטח גדול. שלטי חוצות דומים הם שלטי החוצות המופיעים על גדר ההפרדה בין נתיבים בכבישים בינעירוניים. שלטים אלו יהיו קטנים בהרבה, ולרוב רבועים או מלבניים – לאורך. סוג נוסף הוא שלטים מסתובבים. שלטים אלו מורכבים מפסים-פסים לאורך המודעה. פסים אלו הם למעשה מנסרות משולשות. בכל מספר שניות קבוע מסתובבות המנסרות ומתגלה שלט חוצות חדש. כך ניתן לפרסם באותו מקום שלושה פרסומים שונים, מה שמוזיל את עלות השלט אך גם מקטין מעט את החשיפה. הסוג האחרון הוא שלטי חוצות אלקטרוניים. שלטים אלה נדירים יותר, מכיוון שיש נגדם טענות קשות על הסחת דעתם של נהגים. שלטים אלו רבועים לרוב וממוקמים בעיקר בכבישים עירוניים גדולים.

 הדפסה של שלטי חוצות

 הדפסה של שלטי חוצות נעשית בבתי דפוס ייעודיים. כאשר מעצבים את השלטים יש לדאוג לעצב אותם ברזולוציה גבוהה, על מנת שהשלטים יצאו ברורים ואיכותיים גם בהדפסה בגודל כה גדול. בתי הדפוס מדפיסים את שלטי החוצות כגיליון גדול אחד או מחולק למספר גיליונות, לנוחות ההדבקה. במקרים אלו על המדביקים לדייק באופן מושלם בהדבקת חלקי השלט, על מנת שייראו כשלט אחד שלם.

לצפיה בשלטים שמעלים את המודעות בארהב למשל של חברת KFC .

שירות הסעות במרכז ארץ ישראל

שירותי הסעות במרכז

שירותי הסעות במרכז נדרשים לאנשים רבים בעשרות מקרים שונים. ישנם שירותי הסעות קבועים ולעומתם שירותי הסעות חד פעמיים. שירותי הסעות הם לרוב ציבוריים – להבדיל ממוניות המיועדות למספר קטן של אנשים. שירותי הסעות במרכז מתחלקים לשני סוגים עיקריים. שירותי הסעות קבועים כוללים רכבים אשר נוסעים במסלול קבוע מידי יום או שבוע, לנקודות ציון ספציפיות הנדרשות לאנשים רבים. שירותי הסעות אלו שונים מתחבורה ציבורית רגילה, מאחר שהם עוברים במספר מוקדים מרכזיים בלבד, ומגיעים לנקודה אחת או שתיים באזור היעד, ואינם מבצעים איסוף ופיזור כמו אוטובוס רגיל. שירותי הסעות אחרים מיועדים לקבוצות מאורגנות מראש, ואינם נוסעים במסלולים קבועים אלא נוסעים באופן מיוחד עבור הקבוצה שהזמינה אותם, ממקום המוצא הרצוי ועד ליעד הנדרש. בהסעות אלה ישנה אפשרות לערוך איסוף ופיזור במספר תחנות המתאימות לבני הקבוצה. הסעות אלה מתאימות לטיולים או לנסיעות של משפחות גדולות או קבוצות לאירועים במקום מרוחק.

גודל הרכב

כאשר יש צורך בהסעות במרכז, חשוב מאד לבדוק מהו גודל הרכב הדרוש לנסיעה. חשוב לוודא כמה אנשים אמורים לנסוע בהסעה הזו, וכך לחשב את מספר המקומות הדרושים בהסעה. ישנם גדלים סטנדרטיים של רכבים להסעות, כאשר הרכב הקטן ביותר יכיל 7 מקומות. רכב גדול יותר יכיל 21 מקומות, וישנם גם אוטובוסים המכילים כ-50 מקומות. אין טעם לשלם על אוטובוס גדול עבור קבוצה קטנה, ולכן חשוב לבדוק מהם הצרכים האמיתיים של הקבוצה, וכך לבחור את חברת ההסעות המתאימה, על פי גודל האוטובוסים או הרכבים שהיא מחזיקה ברשותה.

איך לבחור הסעות במרכז?

הסעות במרכז

הסעות במרכז

מי שצריך הסעות במרכז יגלה עד מהרה כי מבחר החברות אשר מציעות הסעות במרכז הוא גדול מאד, וקשה מעט לבחור חברה מתאימה. לכן כדאי לבדוק תחילה את הצרכים של הנסיעה – מספר הנוסעים, מקום המוצא ומקום היעד, מסלול רצוי וכדומה. ישנן חברות שמחזיקות ברשותן רק רכבים בגודל מסוים, אחרות נוסעות רק לאזורים מסוימים ואינן מאפשרות נסיעה לאזורים אחרים, וכדומה. כך ניתן לצמצם את מגוון האפשרויות לאפשרויות הרלוונטיות לנסיעה. לאחר מכן, חשוב בעיקר לבדוק כי מדובר בחברה מורשית, מקצועית ומוכרת, שנהגיה רשאים לנהוג ברכבים גדולים וכדומה. חשוב מאד שלא לשכור שירות של חברה ללא רישיון מתאים, על מנת למנוע סכנות ועוגמות נפש. לאחר מכן כדאי לערוך השוואת מחירים בין מספר חברות שונות, ואף לקבל המלצות מאנשים שהשתמשו בשירותיהן של החברות השונות, על מנת לבחור את החברה הטובה והמשתלמת מכולן. כדאי מאד לבדוק את הרכבים של החברה – האם הם ממוזגים ובסטנדרט גבוה, או אוטובוסים ישנים ומקרטעים? אם מדובר בנסיעה ארוכה יש לנושא זה חשיבות רבה במיוחד, משום שעדיף, כמובן, לנסוע ברכב נוח, ממוזג ושקט. כדאי גם לבדוק שירותים נוספים שמציעה החברה, כמו למשל מדריך טיולים המצטרף לנסיעה וכדומה.

למה לתרום רכב ישן אם אפשר לעשות ממנו כסף?

מכירים את זה שיש לכם דברים ישנים בבית שאתם פשוט מסרבים להיפטר מהם ? זה יכול להיות מחשב ישן,חולצות ישנות מתקופת הילדות, משחקים ישנים מתקופות שונות ובמקרה של הפוסט הזה נדבר על רכבים ולמה כדי לשקול לבצע מכירת רכבים לפירוק בתקופות שונות ואיך בדיוק זה קשור אליי.

יש לי שכן מאוד נחמד, "יוסי" שם בדוק, והרכב שלו כל פעם עושה רעשים מטורפים כשהוא מנסה להניע אותו ויש לציין שהוא יושב כל יום שעות על גבי שעות בשביל לנסות להפעיל אותו. כבר פנינו מצורה מסודרת לתרבות הדיור על מנת שיפנו אליו מכיוון שרכבו היה עושה רעשים באמצע הלילה והבחור פשוט סירב למכור אותו כי הוא היה קשור אליו מאוד וזה גם היה רכב שאני לא חושב שיש בן אדם שהיה מעוניין לקנות במצבו.

יום אחד כשסיימתי את יום הלימודים השגרתי שלי באגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית שמתי לב שבחור גבוה מגיע ישירות לרכב שמצבו לא היה בשמיים ושם עליו מדבקה.

לא הבנתי בדיוק מה הוא עושה בהתחלה אבל ניגשתי אל הרכב והיה כתוב שם " קונה רכבים לפירוק " , מן הסתם שלא היה לי מושג למה בהתחלה עד שירד לי האסימון, למה לא לקחת את המספר טלפון של הבחור הזה ושיפנה לשכן המעצבן שלנו כדי שיקנה את הרכב המיושן ביותר שלו …. ומה אתם חושב ???? כך עשיתי!

בצורה מאוד מוזרה דיברתי גם עם הסוחר רכב, ובמקביל קבעתי פגישה עם השכן שלי והסברתי לו שיש בחור שמעוניין לקנות את הרכב שלו . הפגישה הייתה די נעימה הסוחר בדק את הרכב מכל הכיוונים מהחלק האחורי של הטמבון ועד המנוע וראיה כוללת של כלי הרכב ונחשו מה? לבסוף נסגרה עסקה מצויינת, השכן שלנו קיבל על הרכב שלעולמים לא חשב שיצליח למכור סכום נאה של 1500 שקל . לרכב שלא מניעה ועושה רעשים מוזרים זה דיי שווה והעיקר שזה פתר לנו בעיות של רעש אדירות בשכונה וכולם זוכרים לי את זה לטובה 🙂

קנייה של מכוניות למוסך פירוק מכוניותזהו בגדול, זה היה הסיפור של איך בחור שעוסק בקניה של פירוק רכבים עזר לכל הבניין שלנו וכמובן אני שמח להמליץ על הבחור הספציפי שהגיע אלינו. נתן שירות מאוד נחמד ,אדיב וברמת מקצועיות בין הגבוהות שראיתי (אתר חברת רכבים לפירוק בכתובת http://www.dismantlingvehicles.net/ ). לטענתו הוא קונה את הרכב  ומפרק את כל הגלגלים כולל האיזור הפנימי של המכונית בשביל לסחור בהם בין המוסכים השונים.

זהו בינתיים חברים ,מנושא רכבים לפירוק נעבור לחיים האמיתיים אצלי בבית, אני צריך לאסוף את הילד שלי עכשיו ויש לי ללכת איתו למוזיאון הילדים בחולון ,שמעתי שהמקום מאוד מעניין ואפשר ללמוד הרבה (גם בתור הורה ) , אני בטוח שהילד שלי יהנה מאוד!

בכל אופן בקרוב גם מגיע הפסטיגל 2014 ואשמח לקחת את הילדים וכל המשפחה, בשנה שעברה היה ממש מופעים יפים והנה סרטון טעימה ממה שקרה שם. מקווה שנהנתם מהפוסט ונתראה בפוסט הקרוב לבוא.

נ"ב , אני דוגל מאוד בחינוך וערכים של ילדים, מזמנים את כולכם ללמוד על ילדים יוצרים סרטים , מידע מעניין וחיוני לכל ילד והורה. באתר תוכלו למצוא הפקות מיוחדות וסרטים שונים שילדים יוצרים ,מאוד מעניין ומאוד חינוכי ומומלץ בחום.