למה לתרום רכב ישן אם אפשר לעשות ממנו כסף?

מכירים את זה שיש לכם דברים ישנים בבית שאתם פשוט מסרבים להיפטר מהם ? זה יכול להיות מחשב ישן,חולצות ישנות מתקופת הילדות, משחקים ישנים מתקופות שונות ובמקרה של הפוסט הזה נדבר על רכבים ולמה כדי לשקול לבצע מכירת רכבים לפירוק בתקופות שונות ואיך בדיוק זה קשור אליי.

יש לי שכן מאוד נחמד, "יוסי" שם בדוק, והרכב שלו כל פעם עושה רעשים מטורפים כשהוא מנסה להניע אותו ויש לציין שהוא יושב כל יום שעות על גבי שעות בשביל לנסות להפעיל אותו. כבר פנינו מצורה מסודרת לתרבות הדיור על מנת שיפנו אליו מכיוון שרכבו היה עושה רעשים באמצע הלילה והבחור פשוט סירב למכור אותו כי הוא היה קשור אליו מאוד וזה גם היה רכב שאני לא חושב שיש בן אדם שהיה מעוניין לקנות במצבו.

יום אחד כשסיימתי את יום הלימודים השגרתי שלי באגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית שמתי לב שבחור גבוה מגיע ישירות לרכב שמצבו לא היה בשמיים ושם עליו מדבקה.

לא הבנתי בדיוק מה הוא עושה בהתחלה אבל ניגשתי אל הרכב והיה כתוב שם " קונה רכבים לפירוק " , מן הסתם שלא היה לי מושג למה בהתחלה עד שירד לי האסימון, למה לא לקחת את המספר טלפון של הבחור הזה ושיפנה לשכן המעצבן שלנו כדי שיקנה את הרכב המיושן ביותר שלו …. ומה אתם חושב ???? כך עשיתי!

בצורה מאוד מוזרה דיברתי גם עם הסוחר רכב, ובמקביל קבעתי פגישה עם השכן שלי והסברתי לו שיש בחור שמעוניין לקנות את הרכב שלו . הפגישה הייתה די נעימה הסוחר בדק את הרכב מכל הכיוונים מהחלק האחורי של הטמבון ועד המנוע וראיה כוללת של כלי הרכב ונחשו מה? לבסוף נסגרה עסקה מצויינת, השכן שלנו קיבל על הרכב שלעולמים לא חשב שיצליח למכור סכום נאה של 1500 שקל . לרכב שלא מניעה ועושה רעשים מוזרים זה דיי שווה והעיקר שזה פתר לנו בעיות של רעש אדירות בשכונה וכולם זוכרים לי את זה לטובה 🙂

קנייה של מכוניות למוסך פירוק מכוניותזהו בגדול, זה היה הסיפור של איך בחור שעוסק בקניה של פירוק רכבים עזר לכל הבניין שלנו וכמובן אני שמח להמליץ על הבחור הספציפי שהגיע אלינו. נתן שירות מאוד נחמד ,אדיב וברמת מקצועיות בין הגבוהות שראיתי (אתר חברת רכבים לפירוק בכתובת http://www.dismantlingvehicles.net/ ). לטענתו הוא קונה את הרכב  ומפרק את כל הגלגלים כולל האיזור הפנימי של המכונית בשביל לסחור בהם בין המוסכים השונים.

זהו בינתיים חברים ,מנושא רכבים לפירוק נעבור לחיים האמיתיים אצלי בבית, אני צריך לאסוף את הילד שלי עכשיו ויש לי ללכת איתו למוזיאון הילדים בחולון ,שמעתי שהמקום מאוד מעניין ואפשר ללמוד הרבה (גם בתור הורה ) , אני בטוח שהילד שלי יהנה מאוד!

בכל אופן בקרוב גם מגיע הפסטיגל 2014 ואשמח לקחת את הילדים וכל המשפחה, בשנה שעברה היה ממש מופעים יפים והנה סרטון טעימה ממה שקרה שם. מקווה שנהנתם מהפוסט ונתראה בפוסט הקרוב לבוא.

נ"ב , אני דוגל מאוד בחינוך וערכים של ילדים, מזמנים את כולכם ללמוד על ילדים יוצרים סרטים , מידע מעניין וחיוני לכל ילד והורה. באתר תוכלו למצוא הפקות מיוחדות וסרטים שונים שילדים יוצרים ,מאוד מעניין ומאוד חינוכי ומומלץ בחום.