השכרת אוהלים וציוד נלווה לאירועים לכל מטרה – שירות עד בית הלקוח

במידה ואתם מתכננים אירוע- כבר אחרי שתכננתם את החתונה ומגיע הזמן לעשות שבת חתן, ברית מילה או אפילו מסיבת יום הולדת לילד הצעיר, הארגון של כל הפרטים דורש מכם הרבה מאמץ, ורבים מכם בוודאי מוותרים על הרעיון. הרבה חגיגות שאמורות היו לכלול גם את המשפחה המורחבת, הופכות להיות מסיבות מצומצמות וקטנות, רק כי למארגנים לא היה מספיק זמן להפקת חגיגה גדולה, או לא היה ברשותם די ציוד כדי לארח אנשים רבים. השכרת אוהל לפרק זמן קצר ו וציוד נלווה לאירועים פותרת את הבעיה, ומאפשרת קיום מסיבות ואירועים המיועדים לאירוח אנשים רבים, תוך הקלה על המארחים, שמתפנים למתן תשומת לב למוזמנים שלהם ולהנאה מהאירוע עצמו.

מה ניתן להזמין מחברות של השכרת מזרונים וציוד נלווה לאירועים

הכינו לעצמכם מעין "רשימת מכולת", ובה תכתבו ותגדירו את כל הדברים שאתם זקוקים להם, על מנת לקיים אירוע מוצלח שיכבד את המוזמנים שלכם, ויאפשר להם הנאה ושהייה נעימה במקום אליו הגיעו:

  1. סידור הישיבה– האם לאופי האירוע מתאימים כיסאות ושולחנות בלבד, היוצרים אווירה רשמית, או שאולי ניתן לשלב בו גם מזרונים, ליצירת אווירה מיוחדת ו"שאנטית"? מזרונים יכולים להיות פתרון נוח ופרקטי, בייחוד עבור אורחים צעירים כמו ילדים, שייהנו להשתולל ולהשתעשע עליהם בנוחות ובבטחה. אם אתם למשל מארחים בני משפחה רבים ללילה, מזרונים יאפשרו לכם להלין את כולם בנוחות רבה, אפילו בסלון.
  2. סוג הכיבוד באירוע– במידה והאוכל שתגישו לאורחים מחייב אכילה בסכינים ובמזלגות, תוכלו אפילו אותם לשכור מאחת החברות המאפשרות השכרת אהלים וציוד נלווה לאירועים וגם להוריד מעצמכם את הצורך לנקות את הכול בסיום האירוע. החברה ממנה שכרתם את הציוד, תדאג להביא אותו בזמן ולסייע לכם בסידורו במקום, ותאסוף את כל הציוד בסוף.
  3. עיצוב ותכנון הויזואליות של האירוע– אם למשל תכננתם מסיבת ברית מילה לכל המשפחה, תחת אוהל ששכרתם ולא באולם- ודאי תרצו שמקום המסיבה ייראה יפה ואלגנטי. ניתן לשכור מפיות ומפות-בד תואמות, ועוד סוגים של ציוד לנוי וכך לייצר אווירה של אולם יוקרתי, גם אם מדובר באירוע המתקיים אצלכם בחצר הבית.

רגע לפני שאתם סוגרים עסקה – דברים שחשוב לבדוק

בישראל קיים מגוון גדול של חברות המציעות השכרת אוהלים וציוד נלווה לאירועים. חשוב להגיע מוכנים לשיחה עם נציג החברה. ככל שתדעו להגדיר טוב יותר את הצרכים שלכם כמארחים- כך תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת יותר המתאימה לכם בדיוק, ולא תישארו עם עודפי ציוד שבזמן אמת לא תשתמשו בו. אם האירוע מתקיים בשבת- ודאו מתי יגיעו נציגי החברה למקם אצלכם את כל הציוד המוזמן, וכמובן- מתי יגיעו לאסוף אותו. ישנן חברות המאפשרות את איסוף הציוד בשבת עצמה, ישנן כאלו שרק במוצאי שבת או ביום ראשון- חשוב שתדעו ותסכמו זאת מראש. המטרה העומדת מאחורי השכרת אוהלים וציוד נלווה לאירועים היא, לאפשר לכם כמארחים ליהנות מהאירוע, ומומלץ שתבחרו בחברה אמינה שתוכלו לסמוך עליה.

לפרטים ובירור בנושא הזמנת אוהלים וציוד נילווה ניתן להתקשר אוהלי יניב בטלפון: 072-393-0022

כתובת: דרך בן גוריון 110 רמת גן IL 5243401, דרך בן גוריון 110, רמת גן

כתובת אתר האינטרנט:  https://xn--4dbhbdvikj7gin.com/ – השכרת אוהלים וציוד לכל סוגי האירועים